O spoločnosti

KLIMEX Hutnícky materiál s.r.o. je obchodná spoločnosť zaoberajúca sa veľkoobchodom a maloobchodom základného sortimentu hutníckeho materiálu. Našimi hlavnými dodávateľmi sú hute na Slovensku, v Maďarsku, v Čechách a iných štátov EU, ktorí sú garanciou vysokej kvality atestovaných materiálov.

Firma Ľuboš Klimo – KLIMEX vznikla v roku 1993 ako spoločnosť so zameraním na predaj plechov, nosníkových profilov, štvorcových profilov, plochých tyčí, jäklov, rúr, betonárskej ocele a zváraných sietí. V roku 2007 sa firma transformovala na obchodnú spoločnosť KLIMEX Hutnícky materiál s.r.o.

Na sklade je k okamžitému odberu viac ako 10.000 ton hutníckeho materiálu. Nakládku realizujeme pomocou diaľkovo ovládaných mostových žeriavov a vysokozdvižných vozíkov. Spoločnosť v rámci kompletného dodávateľského servisu zabezpečuje rozvoz materiálu a výrobkov na miesto určenia prostredníctvom vlastnej dopravy a to najmä návesmi s nosnosťou 24 ton, ale i autami s hydraulickými rukami s nosnosťou 7 ton, 9,5 tony a 12 ton.

V roku 2010 sme prostredníctvom fondov z Európskej únie zakúpili kombinovanú deliacu linku na pozdĺžne a priečne delenie zvitkov na štandardné aj atypické formáty tabúľ a pások podľa individuálnych požiadaviek zákazníka, čo je pre nás obrovským krokom vpred v poskytovaní služieb zákazníkom. Aj naďalej poskytujeme delenie materiálu pálením a rezaním, strihanie na presné rozmery ako aj technické poradenstvo a konzultácie.

Pre našich zákazníkov chceme byť dodávateľ prvej voľby.
Ponúkame:

  • atestované materiály a produkty vysokej kvality, vhodné aj na najnáročnejšie spracovanie vo výrobnom procese u zákazníka,
  • kompletné riešenia pre zákazníka, vrátane náročných a nadštandardných služieb opracovania materiálu s garantovanou vysokou kvalitou výstupu v moderne vybavených servisných centrách,
  • okamžitú dostupnosť tovaru, resp. promptnosť pri zabezpečení požadovaného množstva v minimálnom čase,
  • strategicky výhodnú lokalitu servisných centier na západnom a strednom Slovensku
  • kompetentné poradenstvo a mnohoročnú skúsenosť v oblasti predaja hutníckeho materiálu,
  • stabilný a absolútne profesionálny a ústretový tím predajcov,
  • doplnkové služby podľa potrieb zákazníka (doprava tovaru na miesto určenia, vykládka hydraulickou rukou, minimálne čakacie doby na dodanie tovaru)

Dostupnosť materiálu pre našich zákazníkov je rozhodujúca. Zabezpečujeme ju vďaka:

  • Sieti pobočiek v kľúčových oblastiach (Trnava, Nové Mesto nad Váhom, Dunajská Streda)
  • Strategickému rozmiestneniu skladov o celkovej rozlohe 30.000 m2
  • Efektívne organizovanej logistike

Tradícia, serióznosť, komplexnosť a široký sortiment ponúkaných služieb sú hlavným atribútom spoločnosti KLIMEX Hutnícky materál.

Naším cieľom je profesionálny prístup a maximálna spokojnosť zákazníka v každom ohľade.