Pobočka Brno, Česká Republika

KLIMEX Hutnícky materiál s. r. o.  je obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom hutníckeho materiálu. Našimi hlavnými dodávateľmi sú renomované firmy ako ISD DUNAFERR, ArcelorMittal, U.S. Steel a iní, ktorí sú zábezpekou a garanciou vysokej kvality atestovaných materiálov.

Firma Ľuboš Klimo – KLIMEX vznikla v roku 1993 ako spoločnosť so zameraním na obchodovanie s hutníckym materiálom. Postupne sa etablovala na trhu a rozšírila svoj sortiment o pozinkované a trapézové plechy, profily U, I, L, T, HEA, HEB, štvorcové profily, ploché tyče, jäkle, rúry, roxory a siete do betónu. 17. decembra 2007 sa firma Ľuboš Klimo – KLIMEX transformovala na KLIMEX Hutnícky materiál s. r. o. . Spoločnosť sídli vo vlastných priestoroch na Mikovíniho 2/A v Trnave. V roku 2007 bola otvorená aj ďalšia prevádzka v meste Trenčín.

Spoločnosť skladuje a rozváža materiál z vlastných skladov. Materiály sú skladované v halách v o rozlohe 7 000 m². K okamžitému odberu je dostupných viac ako 10 000 ton hutníckeho materiálu. Nakladanie materiálu je zabezpečované pomocou dvoch mostových žeriavov a vysokozdvižných vozíkov. Rozvoz tovaru zabezpečujeme vlastnou kamiónovou dopravou 12 m dlhým návesom s nosnosťou 24 ton, ale i autami s hydraulickou rukou s nosnosťou 12 a 7 ton. Prevádzka v Trenčíne bola otvorená v marci v roku 2007. Sklad a kancelárie sú umiestnené v areáli firmy TRENS a.s. na ulici Súvoz 1. Materiál skladujeme v hale s rozlohou 1 150 m². Na sklade je k okamžitému odberu neustále 1000 ton materiálu.

V roku 2010 sme s pomocou fondov z Európskej únie realizovali projekt kombinovanej deliacej linky. Inštalovali sme linku na pozdĺžne a priečne delenie zvitkov, čo je pre nás obrovským krokom vpred v poskytovaní služieb zákazníkom.

Tradícia, serióznosť, komplexnosť a široký sortiment ponúkaných služieb sú hlavným atribútom spoločnosti KLIMEX Hutnícky materál.

Preto je našim cieľom profesionálny prístup a maximálna spokojnosť zákazníka v každom ohľade.